Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu od zaraz

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Konstantynów Łódzki

OBOWIĄZKI

  • skanowanie oraz sortowanie przesyłek
  • załadunek oraz rozładunek samochodów w firmie kurierskiej
  • dbanie o czystość i zachowanie bezpieczeństwa na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych: 18:00-2:00
  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie Twoim atutem

OFERUJEMY

  • pracę na jedną zmianę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14,02 złotych brutto
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.