Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Pracownik magazynu - Niemcy

Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Jędrzejów, Busko - Zdrój, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Opatów,

Zakres obowiązków:

  • Proste prace magazynowe
  • Magazynowanie towarów  m.in. tekstylia, części samochodowe, napoje, artykuły łazienkowe
  • Obsługa skanera

Czego oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Gotowości do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaangażowania i dyspozycyjności
  • Posiadanie własnego samochódu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Stawkę godzinową 9,79 euro/h
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy w kwocie 3 euro dziennie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie  II zmianowym
  • Opiekę polskojęzycznego  koordynatora w miejscu pracy i zakwaterowania
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy w pokojach 2-osobowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.