Pracownik magazynu motoryzacyjnego

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

APT Biznes Partner (nr 491) poszukuje osób chętnych do pracy:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE W MAGAZYNIE MOTORYZACYJNYM

Lokalizacja: Komorniki k.Poznania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- pakowanie części samochodowych do wysyłki,
- czynności pomocnicze w magazynie.

OFERUJEMY:
-wynagrodzenie 15.00zl brutto/h,
-pracę w systemie zmianowym po 8h dziennie,
-przyjazną atmosferę w pracy,
- opiekę koordynatora z Agencji.

Na magazyn można dojechać autobusami podmiejskimi numer: 701, 702, 704 (najszybszy dojazd z pętli Górczyn). W razie kłopotów z dojazdem oferujemy możliwość zorganizowania autobusu pracowniczego.

Ze względu na charakter pracy mile widziani Panowie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu.

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Wymagania

Wymagania:
-pełnoletność,
-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy chodzącej
-chęci do pracy i dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive