Pracownik Magazynu - Magazynier

MAKAR BAKALIE Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek samochodów/kontenerów
  • kompletacja towarów
  • dbałość o porządek w magazynie, kontrola stanów magazynowych
  • praca przy użyciu paletowego wózka ręcznego lub wózka widłowego

Oferujemy:

  • stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia 16,50-21,00 PLN Brutto
  • premia uznaniowa
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia poszerzające wiedzę i umięjętności pracownika
  • przy braku uprawnień na wózki widłowe mozliwość pokrycia kosztów kursu

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanepidowska (możliwość uzyskania w czasie zatrudnienia)
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych w okresie jesienno-zimowym
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

Prezentacja firmy

„MAKAR BAKALIE” jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
16,5PLN - 21PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie