Pracownik Magazynu / Magazynier / pełen etat / pół etatu

Ozlem Firany

02-234, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki to:
- pakowanie produktów,
- kompletacja zamówień klientów,
- rejestracja operacji magazynowych,
- przyjmowanie i kontrola dostaw,
- kontrola jakości produktów,
- prace porządkowe,
- utrzymywanie miejsca pracy w zgodności z przepisami BHP

Pracujemy:
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9:00 do 17:00.
- praca na pełen etat lub na pół etatu
- studenci mile widziani

Oczekujemy:
- sumienności i dokładności w wykonywaniu pracy,
- nastawienia na jakość wykonywanej pracy,
pracy nad stałym poprawianiem wewnętrznych standardów,
- dbania o właściwą organizację na własnym stanowisku pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę lub na umowę zlecenie
- wynagrodzenie odpowiednie do wiedzy, umiejętności, zaangażowania w pracę i osobistego rozwoju zawodowego,
- dla zainteresowanych ubezpieczenie na życie.

Wynagrodzenie:
ustalamy indywidualnie w zależności od wiedzy, doświadczenia i umiejętności kandydata.

Załącz proszę swoje CV do odpowiedzi.

Prezentacja firmy

Firma Ozlem Firany oferuje swoim klientom tekstylia domowe produkowane w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji