Pracownik MAGAZYNU! / Magazyn produktów za 1€ / ATRAKCYJNA STAWKA €

Dako Job Center

NIEMCY, Wurzburg, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: NIEMCY, Wurzburg

Agencja Pracy  zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec!

STANOWISKO: PRACOWNIK MAGAZYNU

OPIS STANOWISKA:

  • PRACA W MAGAZYNIE TOWARÓW ZA 1 €
  • KOMISJONOWANIE PRODUKTÓW
  • SORTOWANIE DOSTAW NA ODPOWIEDNIE DZIAŁY
  • PAKOWANIE
  • PRZEPAKOWYWANIE

WYMAGANIA:

  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD ZARAZ
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU - DODATKOWY ATUT
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU - MILE WIDZIANE

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • WYNAGRODZENIE: OK. 1800 € BRUTTO
  • DODATEK DLA KIEROWCY
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS /  €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA - 300 ZŁ NETTO / OSOBA

Informujemy, iż w związku z zaostrzeniem przepisów dot. epidemii SARS-COV-2

wjeżdżając do Niemiec trzeba posiadać:

1.    aktualne zaświadczenie osoby zaszczepionej na SARS-COV-2     lub

2.    zaświadczenie lekarskie w oparciu o udokumentowanie bycia ozdrowieńcem    lub

3.    aktualny negatywny test na obecność koronawirusa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.