Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie, który jest jednym z wiodących producentów
i dostawców farb, farb ściennych oraz tynków dekoracyjnych w Holandii, Europie jak i na świecie. Firma obsługuje rynek malarski, budowlany i przemysłowy.

Zakres obowiązków:
❖ Kontrola jakości produktów
❖ Zbieranie zamówień (również za pomocą wózków man-up truck – przyuczenie na zakładzie)
❖ Pakowanie, etykietowanie
❖ Przygotowywanie towarów do wysyłki
❖ Inne proste prace magazynowe

Dodatkowe informacje:
❖ Praca stała
❖ Praca głównie na zmiany dzienne (7.00 – 16.00 lub 10.00-19.00)
❖ Wymagane doświadczenie w pracy logistycznej oraz na wózkach widłowych (certyfikat nie wymagany)
❖ Lokalizacja: 's-Hertogenbosch

Wymagania

Wymagane doświadczenie w pracy logistycznej oraz na wózkach widłowych (certyfikat nie wymagany)
Dobra znajomość języka angielskiego
Motywacja i chęci do pracy

Oferujemy
Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.
Możliwość długotrwałej współpracy,
Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Dodatek wakacyjny i urlopowy,
Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy