Pracownik magazynu logistycznego

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tempus A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) istnieje od 2002 r. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Ursynów
Numer ref: SORT/U

Czas pracy:
- 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku,
- system pracy zmianowy rotacyjny, zmiany popołudniowe i nocne.

Obowiązki:
- sortowanie przesyłek,
- rozładunek i załadunek transportu,
- rozdzielanie towaru na dalsze kierunki wysyłki.

Wymagania

-motywacja do pracy,
-dyspozycyjność,
-chęć znalezienia stałego lub długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:
-długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie logistycznej,
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
-odzież roboczą,
-stawki godzinowe 14,50 zł i 18,85 zł brutto.

Dziękujemy za przesłana aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A
ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)
02-791 Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużania
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie