Pracownik magazynu Logistycznego

OTTO Work Force

Nadarzyn, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nadarzyn

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiego przedsiębiorstwa logistycznego o globalnym zasięgu - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu Logistycznego

Miejsce pracy: Młochów

Zakres Obowiązków:

- rozładunek / załadunek towaru

- weryfikacja i kontrola jakościowa towaru

- inwentaryzacja

- pakowanie / foliowanie towaru

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

- uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- praca w systemie zmianowym 6:00-14:00,14:00-22:00,22:00-6:00

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.’’

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.