Pracownik magazynu logistycznego- w hipermarkecie Meblowym

OTTO Work Force

Janki gm. Raszyn, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Janki gm. Raszyn

Od: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janki gm. Raszyn – pod Warszawą

Firma OTTO Work Force Polska, dla swojego Klienta poszukuje Pracownika działu przepływu towaru
Stanowisko: Pracownik magazynu logistycznego – w hipermarkecie Meblowym

Miejsce pracy: Janki gm. Raszyn– pod Warszawą

Praca zmianowa.

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową.

Zadania:
• dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na magazynie
• skanowanie i segregowanie towaru
• weryfikacja dokumentów
• prace magazynowe

Oczekiwania:

• brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
• dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową na pełny etat
• atrakcyjną stawkę;
• pracę zmianową z elastycznym grafikiem;
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.