PRACOWNIK MAGAZYNU KSIĄŻEK ERFURT -> START 22.10

Sedulus Sp. z o.o.

Erfurt, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca stojąca/chodząca na dwie zmiany,
  • praca na dużym magazynie książek,
  • skanowanie dokumentów,
  • komisjonowanie książek.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • stawka 9,50€/h + 10€ diety dziennej,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • zapewnione mieszkanie (płatność po stronie pracownika).

Wymagania:

  • nie wymagana znajomość języka niemieckiego (ale mile widziana)
  • samochód na dojazdy do pracy,
  • mile widziane pary,
  • umiejętności pracy w grupie.
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy