Pracownik magazynu – kompletacja zamówień

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Żyrardów, Radom, mazowieckie

Miejsce pracy: Żyrardów, Radom

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie na poziomie 4100 zł/mies. + dodatki za dyspozycyjność w sobotę (50%) i niedzielę (100%) + dodatek frekwencyjny
  • Dodatek za pracę w nocy 30%
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy z Żyrardowa i Skierniewic
  • Dofinansowanie obiadów
  • Benefity Manpower (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki u naszych partnerów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Zadania:

  • Kompletacja zamówień (lekki asortyment)
  • Praca ze skanerem
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Obsługa wózka unoszącego
  • Inne prace magazynowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials