Pracownik magazynu / Komisjoner

HPD GmbH

Niemcy, Unna, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Komisjonowanie artykułów tekstylnych za pomoca skanera bądź EPL (lista elektroniczna)
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysylki
  • Ogolne czynnosci magazynowe

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje na miejscu pracy (min. A2)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Pierwsze doswiadczenia w pracach magazynowych - mile widziane
  • Lojalność, punktualność

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji+dodatki zmianowe
  • Zwrot za dojazdy do pracy
  • Opieka polskojezycznego koordynatora na miejscu

Prezentacja firmy

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne