Pracownik Magazynu - KATOWICE ul. KOŚCIUSZKI - praca w godz 15-21 lub 3-9

HR Global Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Katowice, ul. Kościuszki

Oferujemy:

  • Praca 5 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15-21

lub

  • Praca od wtorku do soboty w godzinach 3-9

UWAGA, jeśli chcesz pracować i zarabiać więcej możesz pracować po 12 godzin dziennie zarówno w godzinach 15-21 jak i w godzinach 3-9, decyzja należy do Ciebie

  • Stawka za godzinę pracy 17,00 zł brutto
  • Możliwość uzyskania premii co miesiąc do 300 zł brutto
  • Zarabiaj około 2350 zł brutto z premią przy pracy 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

lub

  • Zarabiaj około 4400 zł brutto z premią przy pracy 12 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek i skanowanie przesyłek

Wymagania:

  • Nie musisz mieć doświadczenia w pracy na magazynie, możesz te doświadczenie zdobyć pracując z nami
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy