Pracownik magazynu (k/m)

Trenkwalder

Gliwice, Kleszczów, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Kleszczów
Opis stanowiska:
  • zbieranie zamówień - praca przy użyciu skanera,
  • pakowanie, etykietowanie, foliowanie paczek,
  • obsługa wózka widłowego - niski skład (wymagane prawo jazdy kat. B),
  • wykonywanie inwentaryzacji.

Wymagania stanowiska:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
  • ważne prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność obsługi komputera i ekranów dotykowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy stojącej,
  • pełnoletność,
  • chęć nawiązania stałej współpracy.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę 3900 zł brutto miesięcznie lub wyższą dla osób z uprawnieniami UDT,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00),
  • premie kwartalne - premia frekwencyjna i premia za ocenę pracowniczą,
  • bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • dodatkowo płatne nadgodziny - jeśli wystąpią - są dobrowolne,
  • sobotę płatną 100% plus dzień wolny do wybrania,
  • niedziele zawsze wolne,
  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Katarzyna Delipacy, tel.: 605 122 144.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.