Pracownik magazynu - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI
Na stanowisku magazyniera będziesz odpowiedzialny za rejestrację przesyłek urządzeniem skanującym jak również za zabezpieczanie uszkodzonych kartonów. Twoim obowiązkiem będzie także rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych.

WYMAGANIA
Od Kandydata na wskazane stanowisko wymagamy przede wszystkim gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00. Ważna jest także chęć do pracy, punktualność, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY
Ze swojej strony gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe wynosi tutaj 2520 zł brutto/m-c, przewidziana została także premia w kwocie ok. 378 zł brutto. Zainteresowanym oferujemy możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, oczywiście dodatkowo płatnych. Zapewniamy również pakiet szkoleń przygotowawczych oraz wizytę w zakładzie pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.