Pracownik magazynu - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

Na stanowisku magazyniera odpowiedzialny będziesz za rejestrację przesyłek urządzeniem skanującym, jak również za zabezpieczanie uszkodzonych kartonów. Twoim obowiązkiem będzie też rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich na auta dostawcze.

WYMAGANIA

Od kandydata na wskazane stanowisko wymagamy przede wszystkim gotowości do pracy w godzinach 14-22, od poniedziałku do piątku. Ważna dla pracodawcy jest chęć do pracy oraz punktualność. Ta praca jest dla osób, które posiadają umiejętność pracy w zespole, jak również zaangażowanej w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY

W zamian za wykonywane obowiązki gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2 520 zł/mc brutto oraz premie w kwocie około 378 zł brutto. Możliwość dorobienia w formie nadgodzin - tylko dla chętnych osób. Zapewniamy również pakiet szkoleń przygotowujących do pracy oraz wizytę w zakładzie pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.