Pracownik magazynu - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI
• przyjmowanie dostaw
• kompletowanie przesyłek zgodnie z dostarczoną dokumentacją
• dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
• wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

OCZEKIWANIA
• nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
• nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe
• najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
• stawiamy także na dokładność i odpowiedzialność

OFERUJEMY
• zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
• pracę w centrum Poznania
• stawkę godzinową w wysokości 15 zł brutto
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 lub 9:00-17:00
• możliwość połączenia nauki z pracą

Jeśli nasza oferta przypadła Ci do gustu, nie wahaj się i wyślij CV! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.