pracownik magazynu - jedna zmiana, praca od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • rejestracja przesyłek urządzeniem skanującym
  • zabezpieczanie uszkodzonych kartonów
  • rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych
  • inne prace zlecone przez przełożonego

NASZE OCZEKIWANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w godz. 14:00-22:00
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra sprawność fizyczna

CO ZYSKASZ, PRACUJĄC RAZEM Z NAMI?

  • zatrudnienie na podstawie o umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2520 zł brutto/m-c oraz premię w kwocie około 378 zł brutto
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • pracę w tygodniu od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze mamy wolne
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś w odpowiedzi na ogłoszenie! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.