Pracownik magazynu - jedna zmiana 8 -16 / bez doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Zgierz, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Zgierz

Dołącz do nas i zyskaj od pierwszego dnia:

  • tylko jedną zmianę od 8 do 16
  • pracujemy od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie
  • minimum formalności - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • dobrą lokalizację zakładu pracy z dojazdem komunikacją miejską (Łódź-Bałuty)
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki zatrudnienia

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia ani uprawnień na wózki widłowe – wszystkiego Cię nauczymy i wdrożymy Cię w zakres obowiązków!

Twoje przyszłe zadania:

  • kompletacja zamówień, praca ze skanerem oraz przygotowywanie paczek do wysyłki.

Jedyne czego oczekujemy to chęć do pracy i podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.