Pracownik magazynu – jedna zmiana 7.00-15.15

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • praca przy rozładunku i załadunku towaru (obuwie oraz akcesoria obuwnicze)
  • komisjonowanie towaru
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy
  • inne prace zlecone przez przełożonego

OCZEKIWANIA

  • nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych
  • nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe
  • najważniejsze to chęć i motywacja do pracy
  • stawiamy także na punktualność i odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 16 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:15
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • możliwość połączenia nauki z pracą
  • po okresie 3 miesięcy możliwość podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, a także bogaty pakiet socjalny

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.