Pracownik magazynu i operator maszyny

Grupa Mobility

Francja, Rennes, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynu:

  • przygotowywanie zamówień od klientów, kontrola jakościowa, wymiarowa, ilościowa,
  • kontrola materiału (suwmiarka, miernik itp. ) z poszanowaniem specyfikacji podanej przez klienta (zawiązywanie/zabezpieczanie, ważenie ładunku …),
  • przechowywanie produktów/części w miejscu do tego przeznaczonym,
  • przestrzeganie instrukcji obsługi, przygotowanie materiału i pakowanie,
  • płynna obsługa klienta (w celu zwolnienia depozytu),
  • kontrola towaru, dostawy (ilość, czas, wymiary),
  • składowanie,
  • pieczętowanie towaru po wcześniejszych uzgodnieniach z szefem,
  • indywidualne monitorowanie potencjalnych błędów podczas dostaw i comiesięczne
  • raportowanie do kierownictwa,
  • dbałość o porządek (przestrzeganie segregowania odpadów do odpowiednich koszy),
  • wydawanie towaru tylko z dowodem dostawy wystawionym do zafakturowania.

Operator maszyny:

  • wykonywanie cięć według poleceń biura operacyjnego
  • zapewnienie prawidłowego użytkowania maszyn, konserwacja, naprawy
  • zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi i ich przechowywaniem
  • zorganizowanie z wyprzedzeniem produktów potrzebnych do cięcia
  • zapewnienie czystości warsztatu i miejsca pracy, regularne sprzątanie
  • zapewnienie zgodności części, kontrola części, weryfikacja czy mieszczą się w normie,
  • etykietowanie, ochrona części i ich opakowywanie
  • zarządzanie odpadkami po cięciu, zanotowanie tych części, które będą skierowane do biura ekspedycji
  • optymalizacja pracy dwóch pił i śrutownicy
  • przestrzeganie dotychczasowych i ustalonych zasad pracy

Wymagania

Dokładność, przestrzeganie norm i terminów, umiejętność pracy w ekipie. Mile widziany komunikatywny francuski.

Prezentacja firmy

GRUPA MOBILITY – to Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Warszawie działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie