Pracownik magazynu GXO. Holandia. Nawet 11.84 EUR/h

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

GXO należy do czołowej dziesiątki światowych dostawców usług transportowych i logistycznych. Sieć współpracuje z wieloma dużymi firmami i zarządza logistyką takich produktów jak:
- meble i akcesoria wyposażenia wnętrz znanej szwedzkiej marki
- narzędzia oraz materiały budowlane
- dekodery, drukarki i tonery (również bardziej produkcyjna praca np. demontaż drukarek)
- żywność dla niemowląt i medyczne produkty spożywcze
- zabawki

W zależności od lokalizacji możesz liczyć na:
• Atrakcyjną stawkę od 10.97 do 11.84 EURO na godzinę i wypłatę zawsze na czas
• Możliwe dodatki za pracę w weekend, święta lub w godzinach wieczornych i nocnych
• Umowę z gwarancją godzin - koniec z czekaniem na pracę!
• Pracę na 2 lub 3 zmiany z możliwością pracy w weekendy i na nocnej zmianie
• Zakwaterowanie o wysokim standardzie z darmowym Wi-Fi
• Zorganizowany transport rowerem zwykłym, elektrycznym lub samochodem
• Możliwe szkolenie na wózki widłowe
• Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards
• Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Możliwość przejścia na kontrakt u klienta
• Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. FitOTTO czy Happy OTTO Wish!

Możliwe zadania na tym stanowisku:
• Zbieranie zamówień ze skanerem lub Voicepicking (kompletowanie zamówień na słuchawce) – praca chodząca lub z użyciem wózka EPT
• Załadunek i rozładunek kontenerów
• Etykietowanie paczek i pieczętowanie palet
• Pakowanie
• Kontrola jakości
• Przyjmowanie zwrotów
• Uzupełnianie stanów magazynowych
• Obsługa wózka widłowego lub EPT

Wymagania:
• może być wymagany angielski
• może być wymagane prawo jazdy
• dobra ogólna kondycja (praca stojąca)

Wspaniałą przygodę i atrakcyjne zarobki masz na wyciągnięcie ręki - aplikuj i wykorzystaj szansę!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.