Pracownik Magazynu Grodzisk Wlkp.

FallWork Sp. z o.o.

Grodzisk Wlkp., wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Wlkp.

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: GRODZISK WLKP.

Zakres obowiązków:
- prace magazynowe;
- nadzór nad rozładunkiem zgodnie z zamówieniami;
- nadzór nad dokumentacją magazynową

Wymagania:
-książeczka sanitarno-epidemiologiczna (Sanepid) ;
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku;
-brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:
-pracę od pn do pt w godzinach 8:00-16:00;
-wynagrodzenie godzinowe- 14,70 zł brutto;
-umowę zlecenie na początek;
-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie;
-proste zadania i obowiązki

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w ramach odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 790790445, bądź sms o treści: Praca Grodzisk Wlkp.

Oferta pracy ważna od zaraz

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).