Pracownik magazynu - Emilianów

OTTO Work Force

Wołomin, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wołomin

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:Magazynier

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Emilianów k. Radzymina

Opis stanowiska:
- Rozładunek / załadunek samochodów
- prace magazynowe
- segregowanie paczek
- prace porządkowe

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- elastyczny grafik pracy
- możliwość podjęcia stałej współpracy
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.