HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Pracownik magazynu- elementy budowlane

Miejsce zatrudnienia: 85395 Wolfersdorf, okolice Monachium, Niemcy

Szukasz pracy bez doświadczenia? Idealnie trafiłeś! Szukamy pracowników magazynu bez żadnego doświadczenia- WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ NA MIEJSCU!
Masz kolegę na wyjazd? Świetnie! Mamy dwa ostatnie miejsca! Aplikuj już dziś!

Klient działa w branży budowlanej.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 85395 Wolfersdorf, okolice Monachium, Niemcy

Obowiązki:
- pomoc przy produkcji elementów budowlanych- wszystko do nauczenia na miejscu

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- mile widziane auto na wyjazd- 100 € netto

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premia frekwencyjna
- dodatki za wyjazd własnym autem
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
- możliwość otrzymanie zwrotu podatku z Finanzamt
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer 504 293 615

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.