PRACOWNIK MAGAZYNU- elektronika PRACA OD ZARAZ!

Holandia, Breda, Amsterdam, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy

EURO WORK

od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU sprzęt elektroniczny

Miejsce pracy: Breda, Amsterdam

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz!

Praca na pół roku

Główne obowiązki:

Pracownik magazynu z częściami zamiennymi. Na magazynie jest 7 różnych działów m. in.: dział odbioru, rezerwacji, pakowania, pakowania zamówień wychodzących, kontrola wizualna itp.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 9,81 euro brutto/h
  • Dodatki za pracę w nadgodzinach: 30%
  • (po przeliczeniu stawka wynosi 12,75 euro brutto/h)
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Pisemną gwarancję godzin
  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • Samochód służbowy do własnego użytku lub darmowy dojazd do pracy
  • WI-FI na każdym zakwaterowaniu
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –

posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie