Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Pracownik Magazynu do Kompletownia Zamówień - od zaraz!

Szczecin, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 16 zł/h brutto
  • wydłużoną przerwę do 30 minut
  • możliwą do uzyskania premię
  • ciepły posiłek
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy w magazynie (chociaż mile widziane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompletacja zamówienia
  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
  • załadunek oraz rozładunek dostaw

Zapraszamy także osoby z Ukrainy!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji