Pracownik Magazynu do Kompletownia Zamówień - od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

OFERUJEMY:

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 16 zł/h brutto
  • wydłużoną przerwę do 30 minut
  • możliwą do uzyskania premię
  • ciepły posiłek
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 i 14-22)
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy w magazynie (chociaż mile widziane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompletacja zamówienia
  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
  • załadunek oraz rozładunek dostaw

Zapraszamy także osoby z Ukrainy!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy