PRACOWNIK MAGAZYNU części zamiennych

LIGIER Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:
- realizacja prawidłowego obiegu towarów (odbiór, przechowywanie, kompletacja, wysyłka) oraz dokumentacji magazynowej zgodnie z przyjętymi procedurami i harmonogramami,
- przygotowywanie towarów do wysyłki, kompletowanie i pakowanie zamówień,
- wykonywanie operacji systemowych dotyczących wprowadzania towarów na stan (praca w programie WF-Mag),
- udział w inwentaryzacji rocznej oraz okresowych kontrolach stanów magazynowych.

Oferujemy:
- rozwojowe stanowisko w innowacyjnej firmie, niezwykłą możliwość wzięcia udziału we wprowadzaniu na rynek nowej marki,
- możliwość dostosowania godzin pracy do możliwości kandydata,

Szukamy osób, dla których początkowo oferowana praca będzie zajęciem dodatkowym (np studentów) ale z czasem będzie mogła przekształcić się w stałe zajęcie, być może w innym obszarze działania firmy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- sumienności i dokładności,
- umiejętności obsługi podstawowego oprogramowania (Word, Excell, poczta elektroniczna, internet), znajmość WF-Mag będzie dodatkowym atutem,
- nastawienia na długofalową współpracę.

Prezentacja firmy

LIGIER Group od lat działa zgodnie z hasłem "Freedom to move" produkując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive