Pracownik magazynu części samochodowych. Warszawa - Mościska

Romix Company Sp. z o.o.

05-080 Izabelin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z największych dostawców spinek samochodowych i mocowań specjalistycznych na polskim rynku.

Aktualnie poszukujemy mężczyzny do pracy przy ręcznym pakowaniu spinek.
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie również dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie prostych prac magazynowych.

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym
- stałe godziny pracy
- pracę wyłącznie od poniedziałku do piątku
- dodatki okolicznościowe
- miłą atmosferę

Wymagania:
- sumienność
- cierpliwość
- umiejętność długotrwałego wykonywania monotonnej pracy

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Praca od zaraz w Mościskach pod Warszawą.

Prezentacja firmy

Romix Company sp. z o.o. to firma handlowa obecna na naszym rynku już ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie