Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik magazynu – Bezpośrednie zatrudnienie – Polecaj i zarabiaj!

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Oleśnica, Kamienna Góra, Świdnica, Dzierżoniów, Legnica

Oferujemy:
• wynagrodzenie 16,00 zł brutto/h + 15 % premii
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• godziny nocne to 20 % więcej,
1200 zł brutto za polecenie nowego pracownika*
• obiad za 1 zł
• praca 4 dni w tygodniu po 10h
• pracę w systemie 2 zmianowym
• 26 dni urlopu
• bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do szkoleń)
• darmowy transport z i do pracy (Wrocław, Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród i wielu innych)
• możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe
* Regulaminy dostępne w biurze Adecco bądź pod numerem telefonów

Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• masz motywację do pracy
• jesteś osobą odpowiedzialną
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Obowiązki:
• praca w magazynie ,
• kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Prześlij zgłoszenie na www.adecco.pl/magazyn , zadzwoń lub napisz i umówimy się na spotkanie 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.