Pracownik magazynu - bez znajomości j. obcego

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Senlis, zagranica

Opis stanowiska pracy

• umieszczanie asortymentu w odpowiednim miejscu magazynu

• obsługa wózków widłowych (czołowe lub wysokiego składowania)

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową

• wynagrodzenie ok. 1700€- 2000€ netto w zależności od liczby przepracowanych godzin

• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

• częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (auto 100€/ bus 50€)

• dodatek za dojazdy z kwatery do pracy własnym samochodem 11km (5€ dzienie)

• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

• zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

• bonus świąteczny za pracę w grudniu 150-250€

• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

• znajomość charakterystyki pracy na magazynie

• ogólna sprawność fizyczna

• komunikatywność (praca w zespole międzynarodowym)

• mile widziane posiadania auta na wyjazd

• nie wymagana znajomość języka!

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy