Pracownik magazynu bez doświadczenia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i dobrze prosperującej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Darmowe dojazdy do pracy z różnych lokalizacji Łodzi (Teofilów, Radogoszcz, Widzew) i okolic (Grabów, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski, Moszczenica, Koluszki, Brzeziny)
  • Opiekę i pomoc konsultanta w firmie

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Zadania:

  • Przepakowywanie części
  • Podmontowywanie części
  • Wyksięgowywanie części w SAP
  • Dostarczanie części w obszar podmontażu i przepakowywania
  • Ręczny załadunek i rozładunek wózków dostarczających części
  • Sortowanie pustych opakowań i przygotowanie ich do wysyłki lub pobrania przez pracowników transport (np. rozcięcie kartonu)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy