Pracownik magazynu – atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do nas i zyskaj:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z wysokim systemem premiowym
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę 6:00- 14:00
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Nasze oczekiwania, to:

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Twoje przyszłe zadania:

  • opracowanie dokumentów dla Kurierów i Klientów
  • analiza wybranych parametrów w programie Excel
  • udział w rozładunku i załadunku paczek

Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie - WYŚLIJ CV już teraz!

Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.