Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pracownik magazynu 3600zł brutto/mc

Gliwice, śląskie

Work Service Express.

Opis stanowiska pracy

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta
firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego;
- dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną;
- przepakowywanie komponentów;
- załadunek i rozładunek towaru.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
- dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej;
- prywatną opiekę medyczną;
- możliwość grupowego ubezpieczenia na życie;
- pracę w systemie III-zmianowym.

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny;
- doświadczenie jako operator wózka widłowego (min. 6 miesięcy);
- dyspozycyjność.

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pracowniczymi,... szkoleniami, pracą tymczasową oraz pracą za granicą.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka