Pracownik magazynu - 17 zł/h brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będą należały proste prace magazynowe, polegające między innymi na przygotowaniu i kompletowaniu towarów do wysyłki, przyjmowaniu dostaw na magazyn i ich relokacja na palety.

Ponadto, w ramach Twoich obowiązków będzie się mieścić praca ze skanerem ręcznym, przyjmowanie dostaw do magazynu i relokacja na palety.

WYMAGANIA

Liczy się do nas chęć do pracy, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

Ponadto, ważna jest dla nas Twoja gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, niezależenie od posiadanego wykształcenia, doświadczenia oraz płci.

OFERUJEMY

Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjną stawką godzinową w wysokości 17 zł brutto. Zapewniamy kompleksowe szkolenie, które doskonale przygotuje Cię do pracy. Możliwość uzyskania cennego doświadczenia.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.