Pracownik Magazynu - 14,50 brutto/h + premie + bezpłatny dojazd

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

W chwili obecnej dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (bezpłatny dojazd z Psiego Pola, Maślic i Nowego Dworu)

Opis stanowiska:
• kompletowanie zamówień
• praca ze skanerem,

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• 14,50 brutto/h + premia akordowa (od 50 do 1000 zł),
• umowę zlecenie z możliwością przejścia w struktury klienta
• możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej
• pracę sezonową lub na dłużej
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Od kandydatów oczekujemy:
• chęci do pracy,
• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• książeczki sanepid lub chęci jej wyrobienia,
• także osoby posiadające status ucznia lub studenta,
• uprawnienia na wózki widłowe mile widziane ale nie wymagane.