Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu - 1/2 etatu

Miejsce pracy: Stryków, Głowno, Zgierz, Ozorków

Jesteś studentem i chciałbyś zdobyć doświadczenie? A może pracujesz na pełny etat i szukasz dodatkowego źródła dochodu? Jeśli do tego jesteś sumienny, punktualny i lubisz pracować w zespole, nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

OFERUJEMY
W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe w wysokości 1470 zł brutto/m-c. Dodatkowo będziesz mógł uzyskać premię wynikową aż do 16%. Możesz też liczyć na profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

ZADANIA
Twoim głównym obowiązkiem będzie skanowanie paczek, ponadto możesz wykonywać inne proste prace magazynowe zlecone przez przełożonego.

OCZEKIWANIA
Nie musisz mieć dodatkowych uprawnień lub wielu lat doświadczenia, żeby rozpocząć swoją przygodę zawodową w wielkiej międzynarodowej firmie kurierskiej w Strykowie.
Jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać, to gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 5:30-9:30.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.