ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Praca na magazynie
  • Ręczne rozładunki kontenerów
  • Praca z użyciem wózka ręcznego paletowego
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Dostępność do pracy zmianowej w godzinach 8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Możliwość własnego dojazdu do Nowej Wsi Wrocławskiej
  • Chęć do długotrwałej współpracy

Oferta:

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Praca zmianowa (8:00-16:00, 10:00-18:00)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do benefitów m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Oferta pracy stałej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials