Opis stanowiska pracy

Volvo Polska Centrum Przemysłowe, Dział SCM poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Pracownik Magazynu

Odpowiedzialności:

  • załadunek i rozładunek materiałów produkcyjnych,
  • przyjmowanie dostaw materiałów produkcyjnych,
  • dostarczanie materiałów na linię produkcyjną,
  • przygotowywanie materiałów produkcyjnych do wysyłki,
  • dbałość o należyty stan techniczny użytkowanego sprzętu,
  • udział w inwentaryzacji,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • podstawa obsługa komputera,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

Dodatkowym atutem, będą:

  • uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi,
  • umiejętność pracy w SAP/R3,
  • znajomość procesu gospodarki magazynowej.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne zatrudnienie i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Przyjazne miejsce pracy z szacunkiem dla człowieka
  • Pracę w nowoczesnej fabryce z placówką medyczną, stołówką, terenami rekreacyjnymi (miejsca grillowe i boiska sportowe)

Prezentacja firmy

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of truck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis