Opis stanowiska pracy

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.
Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem do Oddziału firmy w Wałbrzychu poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY nr. ref : PM/NTW

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze tlen-acetylen,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, obsługi piły tarczowej i taśmowej,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny min. karty benefit, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia poprzez przycisk "Aplikuj" z zaznaczeniem odpowiedniego nr referencyjnego.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 2016 Poz. 922)".

Prezentacja firmy

P W Centrostal Wrocław SA oferuje pełny asortyment wyrobów hutniczych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne