Pracownik magazynowy. BONUS do 350e netto! - Praca w Holandii

SBA Flex Recruitment

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wprowadzenie
Szukasz zatrudnienia w stabilnej firmie na dłuzej? Nie boisz się pracy w chłodzie, lubisz pracę popołudniami i w nocy? Mamy interesującą ofertę!

SBA Flex
SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

NASZE BONUSY:

Za przepracowanie:

160h- EUR 50 netto

320h- EUR 50 netto

480h- EUR 50 netto

Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Otrzymasz dodatkowo do EUR 350 netto

Polec nam swoich znajomych,rodzine a otrzymasz EUR 100 netto

Klient
XPO to firma logistyczna zajmująca się dystrubucją mrożonek.

Opis pracy
Praca w centrum logistycznym i przeładunkowym w zespole 15-20 osób, pod nadzorem przełożonego.
Praca w systemie zmianowym 15.00-23.00 i 24.00-08.00 w chłodni w temperaturze (-24 C).
Załadunek, rozładunek i zbieranie zamówień w systemie głosowym (słuchawki, język polski lub angielski), towary na taśmie. Praca również na wózku EPT. Kontrola jakości, prace administracyjne
Po dwóch godzinach pracy każdy pracownik ma przerwę, która jest płatna przez XPO.
Firma zapewnia specjalistyczne ubranie i obuwie do pracy w chłodni, które chroni przed utratą ciepła.

Wymagania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do pracy w chłodzie i na zmiany
  • Dyspozycyjność na dłużej
  • Mile widziane prawo jazdy
Oferujemy
  • Pełna obsługa kadrowo administracyjna w języku holenderskim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Extra dodatek za zmiany
  • Płatne przerwy (7h pracy - płatne 8h)
  • Stawka 12,60 EUR (stawka podstawowa 10,99EUR + 0,15EUR dodatek ADV + 0,19 EUR dodatek z pracę chłodzie +11,25% dodatek zmianowy)
  • Liczba godzin w tygodniu : 40, możliwe nadgodziny
  • Zapewniamy zakwaterowanie i transport do miejsca pracy
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy - wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ lub wyslij na jeden z podanych adresow-planning@sbaflex.nl lub praca@sbaflex.pl . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne