Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i szkoleń podnoszących kompetencji zawodowych
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (7.00-15.00, 15.00- 23.00)
  • po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • spokojną pracę w komfortowych warunkach (nowoczesny zakład produkcyjny)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy