Pracownik magazynowy – nie wymagamy doświadczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Radomsko, łódzkie

Miejsce pracy: Radomsko

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową - po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • stawkę podstawową 15,47 zł brutto oraz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 860 zł brutto
  • przeszkolenie do pracy, w tym bezpłatny kurs obsługi wózków widłowych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pakiet medyczny umożliwiający skorzystanie z konsultacji kilkunastu specjalistów, za który zapłacisz złotówkę
  • dwudaniowy obiad za 5 zł

WYMAGANIA

  • nie wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych - uzyskasz je z nami!
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
  • oczekujemy jedynie gotowości do podjęcia pracy od zaraz w systemie trzyzmianowym

OBOWIĄZKI

  • rozładunek oraz załadunek towarów w magazynie centralnym
  • prace ze skanerem magazynowym
  • przygotowywanie transportów do sklepów Klienta
  • kompletacja zamówień oraz uzupełnianie lokacji

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.