Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Radomsko

OBOWIĄZKI

  • rozładunek oraz załadunek towarów w magazynie centralnym
  • przygotowywanie transportów do sklepów Klienta
  • kompletacja zamówień oraz uzupełnianie lokacji

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie zmianowym
  • nie wymagamy doświadczenia
  • nie wymagamy uprawnień do prowadzenia wózków widłowych - uzyskasz je z nami

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • stawka podstawowa wynosi 15,47 zł brutto, ale dodatkowo masz możliwość uzyskania premii miesięcznej w wysokości 860 zł brutto
  • pakiet medyczny
  • możliwość dofinansowania obiadów, za które zapłacisz tylko 5 zł
  • możliwość odbycia bezpłatnego kursu obsługi wózków widłowych
  • masz możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.