ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Mszczonów

Zadania:

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Praca z systemem magazynowym
  • Praca z komputerem

Wymagania:

  • Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym czołowym
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4000 zł brutto + premię
  • Pierwszą umowę na okres trzech miesięcy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Perspektywę długiej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • Pracę w Mszczonowie

Numer ref. PMA/063/RCH
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials