Opis stanowiska pracy

Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie dla jednej z większych grup modowych w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik Magazynowy

Miejsce pracy: Łozienica (okolice Goleniowa)

Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! Jako Pracownik Magazynu będziesz odpowiedzialny za kontrolę przyjęcia towaru, jego wysyłkę, inwentaryzację. Nasz magazyn znajduje się w Łozienicy, w Goleniowskim Parku Przemysłowym

Obowiązki:

• Kontrola przyjmowanych na magazyn produktów (kontrola jakości, kontrola ilościowa)

• Przyjęcie towaru (rozlokowywanie towaru, przypisywanie lokalizacji itd.)

• Wysyłka towaru (komisjonowanie, sortowanie, pakowanie itd.)

• Inwentaryzacja (sprawdzanie lokalizacji produktów, kontrola jakości, wyjaśnianie błędów itd.)

Wymagania:

• Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

• Niezawodność i elastyczność

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny wymiar godzin)

• Pracę na magazynie z lekkimi artykułami odzieżowymi

• Miłą i przyjazną atmosferę pracy

• Ergonomiczne, klimatyzowane i zmodernizowane środowisko pracy

• Premię uzależnioną od wyników pracy oraz dodatek sezonowy

• Pakiet benefitów socjalnych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie, transport, karta sportowa)

• Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację!

Prezentacja firmy

Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż