InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Łomża, Ostrów Mazowiecka, Augustów

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w Belgii,
  • proste prace magazynowe,
  • obsługa ręcznego skanera,
  • przenoszenie towarów,
  • kompletowanie i pakowanie zamówień.

Wymagania:

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację.

Oferujemy:

  • pracę w dużej firmie logistycznej w Belgii w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o.,
  • stawki od 13,25€ brutto/h do 14,25€ brutto/h,
  • wynagrodzenie w € na konto walutowe raz w miesiącu,
  • zakwaterowanie w pełni wyposażone, odpłatne 350€/msc,
  • dodatek transportowy i kilometrówkę dla kierowców z własnym samochodem,
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.