Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik Magazynowy

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia, Venray

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień na magazynie
  • Foliowanie paczek
  • Pakowanie
  • Załadunek, rozładunek paczek
  • Obsługa elektrycznego paleciaka

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Chęć do pracy w nadgodzinach / w soboty
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze elektrycznego paleciaka

Oferujemy:

  • Pracę min. 36 godz / tydz
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dodatki zmianowe za pracę w różnych porach
  • Stawka wyjściowa 10,16 / godz brutto
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę
  • Transport do pracy
  • Możliwość podjęcia pracy dla par
  • Miesięczne wypłaty z możliwością otrzymywania co tygodniowych zaliczek

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.