Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik Magazynowy

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia, Groesbeek

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Praca w fabryce produkującej drzwi na dziale ekspedycji
  • Przygotowanie wyprodukowanych drzwi do transportu

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na dziale ekspedycji
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stawka 10,37 euro brutto / godzinę
  • Praca na 1 zmianę
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Transport do pracy
  • Praca 40 godzin w tygodniu
  • Praca od stycznia 2018

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.